Jak zhakować konto na tiktok?

Przypominamy że instalowanie jakiegokolwiek oprogramowania pishingowego na swoich lub nie swoich urządzeniach w celu uzyskania dostępu do danych osób trzecich jest przestępstwem. Administrator strony facehacking.com.pl nie odpowiada za użycie oprogramowania w celach niezgodnych z prawem. Oprogramowanie TikSnipe można pobierać tylko w celach edukacyjnych, można je instalować tylko na własnych urządzeniach w celu odzyskania dostępu do swoich danych.

Jak zhakować konto na TikTok?

1. Pobierz program TikSnipe na swój komputer.
2. Wprowadź nazwę użytkownika do którego konta chciałbyś uzyskać dostęp (Pamiętaj! Instalowanie oprogramowania phisingowego na nie swoim urządzeniu lub gdziekolwiek w celu uzyskania dostępu do danych logowania do nie swojego konta jest przestępstwem! Administrator facehacking.com.pl nie odpowiada za to jak użytkownik końcowy użyje oprogramowania. Oprogramowanie TikSnipe można pobierać tylko w celach edukacyjnych i można nim uzyskiwać dostęp tylko do swojego konta w serwisie TikTok!)
3. Kliknij “Szukaj”.
4. Program zacznie myśleć – jeżeli działanie zakończy się sukcesem otrzymasz odpowiedni komunikat.

Dla tych którzy nie lubieją czytać prezentujemy krótki film z działania programu (Na własnym koncie TikTok).

Dlaczego ludzie chcą zhakować czyjeś konto w serwisie TikTok?

Jest wiele powodów dla którego inni chcą uzyskać dostęp do czyjegoś konta na TikTok’u – często jest to zazdrość o dużą ilość obserwujących profil. Czasami rodzice chcą skasować konto swojemu dziecku które cały swój czas poświęca właśnie na TikTok’a zamiast na naukę. Włamywanie się na czyjeś konto na TikToku nie jest przez nas pochwalane.

Czemu TikTok jest tak popularny?

TikTok jest popularny z kilku powodów. Jest to duży portal na którym ludzie umieszczają różnego rodzaju filmy – od lipsyncu po taniec a na jakiś swoich przemyśleniach kończąc. Swoją popularność TikTok zawdzięcza temu że jest naprawdę łatwy w użyciu – nagrywasz swój filmik, edytujesz i dzielisz się nim ze swoimi followersami!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *