Jak zhakować konto fortnite?

Przypominamy że instalowanie jakiegokolwiek oprogramowania pishingowego na swoich lub nie swoich urządzeniach w celu uzyskania dostępu do danych osób trzecich jest przestępstwem. Administrator strony facehacking.com.pl nie odpowiada za użycie oprogramowania w celach niezgodnych z prawem. Oprogramowanie FortniteWin można pobierać tylko w celach edukacyjnych, można je instalować tylko na własnych urządzeniach w celu odzyskania dostępu do swoich danych.

Hakowanie kont w grach jest nielegalne! Wielu rodziców zastanawia się jak odciągnąć swoje dziecko od gier komputerowych. Bardzo niebezpieczne jest gdy nasza pociecha zaczyna spędzać przy komputerze kilkanaście godzin dziennie. Jeżeli Twoje dziecko jest w pierwszej lub drugiej klasie podstawówki i wciągnie się w granie online może poważnie się uzależnić. Gra fornite jest bardzo popularna – gra w nią wiele dzieci, młodzieży ale również dorosłych. O ile młodzież i dorośli rozumieją zagrożenia płynące z długiego czasu spędzonego przed ekranem komputera lub telewizora tak dzieci nie mają o tym pojęcia. Oprogramowanie FortniteWin jest oprogramowaniem dedykowanym dla rodziców którzy chcą zyskać kontrolę nad czasem grania swojego dziecka. Logiczne jest że Twoje dziecko nie poda Ci danych dostępowych do swojego konta fortnite a Ty nie będziesz mógł uzyskać nad nim kontroli kiedy będziesz w pracy. Dobrym pomysłem jest wyznaczenie odpowiedniej pory na granie np. 2 godziny po odrobionych lekcjach. Uzyskując dane do logowania do konta swojego dziecka możesz zmienić hasło i dawać mu je tylko właśnie w tym wyznaczonym czasie.

Jak zainstalować oprogramowanie FortniteWin?

1. Pobierz oprogramowanie FortniteWin na swój komputer.
2. Wpisz nick użytkownika do którego konta chciałbyś uzyskać dostęp (Pamiętaj że to może być tylko Twoje własne konto – próby kradzieży kont należących do innych ludzi to przestępstwo! Administrator strony facehacking.com.pl nie odpowiad za użycie oprogramowania niezgodnie z prawem. Oprogramowania nie wolno instalować na nie swoich urządzeniach. Program powstał w celach edukacyjnych!)
3. Kliknij “Szukaj”.
4. W wypadku wykrycia danych do logowania na konto fortnite otrzymasz odpowiedni komunikat.

Dlaczego Fortnite jest tak popularny?

Fornite jest popularną grą wśród wszystkich grup wiekowych – od dzieci po dorosłych. Każdy lubi czasami pograć ale dzieci lubią to w szczególności. Gry komputerowe dziś zastąpiły aktywny wypoczynek który był normą te dwadzieścia czy trzydzieści lat temu. Dzieci poprzez granie mogą uczyć się języka angielskiego, poprawiają swoją motorykę i czas reakcji. Jednak spędzanie zbyt wielu godzin przy ekranie komputera może źle wpływać na ich wzrok. Dodatkowo spędzanie całego wolnego czasu na graniu sprawia że dziecko zaczyna izolować się od rówieśników i rodziny. Kontrolowanie czasu w którym nasze dziecko gra na komputerze jest więc bardzo ważne.

Dlaczego ludzie chcą włamywać się na konta fornite?

W zależności od tego co nimi kieruje. Jedną grupą – bardzo dużą zresztą są zmartwieni rodzice którzy nie mogą kontrolować czasu grania swoich dzieci – muszą przecież pracować a blokady rodzicielskie nie zawsze działają. Inną grupą która chciałaby włamać się na czyjeś konto w fornite to młodzież która chciałby zyskać dostęp do przedmiotów znajdujących się na koncie – nie pochwalamy takiego zachowania!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *